Aparat cyfrowy Leica C Autor : tent kategoria: Polecane produkty

Obiektyw o ogniskowej 28-200 mm umożliwia fotografowanie szerokiego spektrum tematów - od szerokokątnych ujęć ogólnych, poprzez portrety, na dużych przybliżeniach kończąc. Wysoka czułość matrycy zapewni fantastyczne zdjęcia w słabszych warunkach oświetleniowych, najczęściej w połączeniu z optyczną stabilizacją obrazu (O.I.S.), która redukuje efekt drżących rąk, dlatego zdjęcia będą czyste i nieporuszone nawet w trakcie fotografowania na maksymalnych wartościach ogniskowej. Zasługuje na uwagę też tryb makro, który umożliwia uchwycenie przedmiotu znajdującego się w odległości już 3 centrymetrów od aparatu. Rozdzielczość 12.1 mln pikseli zapewni doskonałą własność wykonywanych zdjęć, oraz zezwoli na ich drukowanie nawet w rozmiarze A3 bez znaczących spadków jakości. Aparat Leica C obejmuje nowy 0.2-calowy elektroniczny wizjer oraz 3-calowy wyświetlacz LCD, dlatego użytkownik może dopasować sposób fotografowania do personalnych preferencji.


Prestiżowy kompaktowy aparat Leica C , o 12 megapikselowej matrycy oraz obiektywie zaopatrzonym w 7 krotne przybliżenie. Duży maksymalny otwór przysłony zezwoli robić zdjęcia w kiepskich warunkach oświetleniowych oraz z rozmytym tłem, często pożądanym w czasie wykonywania portretów. Tryby artystycznej kontroli i artystycznego retuszu zawierają 15 efektów-filtrów, dzięki którym nawet najzwyklejsze zdjęcia stać się mogą niezwykłymi dziełami. 13 wśród tych efektów można również zastosować do panoramicznych zdjęć.

Aparat cyfrowy Leica C cechuje się również niezwykłą prędkością - potrafi zapisywać seryjne zdjęcia z prędkościa 10kl/s. Też system AF potrzebuje bardzo mało czasu, a jego praca jest niemal niezauważalna, co pozwala użytkownikowi skupić się w głównej mierze na kadrze oraz odpowiednim momencie - Leica C wykona za niego resztę. Oczywiście istnieje również alternatywa manualnego ustawienia każdego najbardziej ważnych parametrów ekspozycji, co jestem pewien że docenią użytkownicy posiadający już doświadczenie w fotografii. Specjalny pierścień na obiektywie można tak ustawić, aby zmieniał dowolny parametr ekspozycji. Fotografie i nagrania video można w sposób błyskawiczny udostępniać między urządzeniami za pomocą modułów NFC i Wi-Fi wbudowanym w aparat. Opcja NFC zapewnia wyzwalanie bezprzewodowe migawki z innego urządzenia, oraz np. bezpośrednie zapisywanie fotografii w pamięci smartfona albo innego sparowanego urzadzenia. Leica C umożliwia zapisywanie materiału wideo w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080) przy prędkości 60kl/s, zapewniającej płynność obrazu .

Zobacz więcej w sklepie: