Deuter Futura 28 Autor : fit kategoria: Polecane produkty

Plecak Deuter Futura 28 wyposażono w innowacyjny system nośny Aircomfort Flexlite. Jest to w zasadzie odporna siatka naciągnięta na niewiele ważący stalowy stelaż. Co powoduje, że plecy są zdecydowanie lepiej wentylowane aniżeli w plecakachtradycyjnych. Ma to swoje odbicie w komforcie użytkowania. Plecak odróżnia charakterystyczna dla Deutera precyzja wykonania każdego detalu. Mocne materiały gwarantują odporność na duże użytkowanie. Futura 28 korzysta z fantastycznych zamków i klamer YKK.


Ogromną przewagą plecaka Futura 28 jest funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń ładunkowa . Główna komora dzielona jest materiałową przegrodą, co jest bardzo rzadko spotykane w plecakach o tej pojemności. W rezultacie ekwipunek można pakować w zależności od tego, gdzie będzie wykorzystywany plecak: w górach, na rowerze, czy w mieście. Kieszeń przednia zaopatrzona w obszerny wygodny organizer, który pomieści wszelkie potrzebne biurowe przybory. Plecak Futura 28 Deuter pozostał przystosowany do funkcjonalnego używania systemu Hydro.


Jeśli poszukujesz plecaka, który bez problemu będzie wypełniał swoją funkcję zarówno jako miejski plecak (zwiedzanie, do pracy, na uczelnię) a także jako plecak górski lub rowerowy plecak to Deuter Futura 28 jest rozwiązanie dla Ciebie. Zdarza się często, że plecaki miejskie mają nazbyt małą pojemność, aby spełniać nasze oczekiwania. Futura 28 zdaje się zapełniać tą lukę. Seria Futura to nowoczesna forma połączona z funkcjonalnymi detalami. Jest to uniwersalny plecak, który dzięki nowoczesnemu nośnemu systemowi zawsze zostaje stabilny, fantastycznie dostosowany do Twojej sylwetki.


Zobacz więcej: