Kurtka 3w1 męska Canno Hi-Tec Autor : jacket kategoria: Polecane produkty

Kurtka 3w1 Canno marki Hi-Tec sprawdzi się podczas deszczowych dni i podczas zimnych wieczorów. Dzięki swojej kolorystyce sprawia, że można ją założyć na wyprawę, a także na spacer po mieście. Kurtka posiada nową technologię Tecproof 8000, która chroni materiał przed deszczem oraz wiatrem, a także zapewnia praktyczną wentylację i komfort termiczny. Podklejane szwy gwarantują zwiększoną wytrzymałość kurtki.


Kurtka 3w1 Canno Hi-Tec to uniwersalna kurtka z podpinką wykonaną z polaru, która będzie Ci służyć w ciągu całego sezonu. Zewnętrzny materiał ochroniony membraną Tecproof 8 000 skutecznie ochroni przed wiatrem i wilgocią, gwarantując jednocześnie cudowną oddychalność. Kurtka ma regularny, stylowy krój, dzięki niej o wszelakiej porze roku dopasujesz się do panujących warunków.

Kurtka męska Canno Hi-Tec posiada obszerne kieszenie znajdujące się po bokach zamykane patkami z zatrzaskiem a także praktyczną kieszeń na piersi. Też podpinka polarowa zawiera kieszenie znajdujące się po bokach, z jakich korzystasz mając na sobie polar jako warstwę wierzchnią.

 

Kup w sklepie: