Tag: Buty taktyczne


Buty taktyczne C3 6 3360 Bates

Buty taktyczne C3 6 3360 Bates

Autor : fit kategoria: Polecane produkty

Buty Bates posiadają wzmocnioną budowę z podeszwą wyposażoną w system wentylacji Cross Channel Circulation. System zaprojektowanych specjalnie kanałów wentylacyjnych znajdujących się w podeszwie, pozwalający w trakcie ruchu na odprowadzaniu ciepła od wewnętrznej strony stopy i dostarczaniu powietrza chłodniejszego z otoczenia.

 Terenowe buty Meindl Kampfstiefel Leicht

Terenowe buty Meindl Kampfstiefel Leicht

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Skórzana cholewka o profilu wsokim ma wstawki wzmacniające z Cordury. Wykorzystanie membrany Gore-Tex gwarantuje bezawaryjność a także całkowite zabezpieczenie przed wodą, zachowując w tym samym czasie odpowiedni poziom oddychalności. Optymalnie twarda podeszwa Meindl Multigrip zapewnia wybitną przyczepność i stabilność. Dzięki kanałom samoczyszczącym jej właściwości utrzymują się na wymagających nawierzchniach. Ergonomiczna wkładka antybakteryjna Air-Active gwarantuje perfekcyjne dopasowanie i wybitną amortyzację.

 Buty taktyczne Black Cobra GTX Meindl

Buty taktyczne Black Cobra GTX Meindl

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Black Cobra to but o wysokim profilu i lekkiej konstrukcji przeznaczony zwłaszcza do działań w miejskimterenie. Skórzana cholewka ma wstawki wzmacniające z Cordury. Wykorzystanie membrany Gore-Tex gwarantuje niezawodność a także całkowitą ochronę przed wodą, zachowując równocześnie wysoki poziom oddychalności. Podeszwa Contasgrip z Meindl Flex System zapewnia cudowną przyczepność i trwałość w czasie działania. Ergonomiczna antybakteryjna wkładka Air-Active gwarantuje znakomite dopasowanie i cudowną amortyzację.

 Buty policyjne Police Trek GTX Meindl

Buty policyjne Police Trek GTX Meindl

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Taktyczny but Meindl niewielkiej wagi o innowacyjnym wyglądzie, amortyzacja podeszwy EVA gwarantuje całkowitą ochronę stopy oraz rewelacyjne tłumienie. But policyjny przeznaczony do działań w terenie zurbanizowanym, zawierający wyjątkową podeszwę Comfortwalker, wykonany z materiałów o dobrych parametrach oddychających,hydrofobowych, dzięki membranie Gore-Tex także nieprzemakalne. Poduszki z pianki przyklejone punktowo do górnej części cholewki, na języku i kołnierzu - wyraźnie poprawiają wygodę noszenia butów.

 Meindl Safari Mid

Meindl Safari Mid

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Lekkie buty taktyczne Meindl Safari MID stworzone z wysokiej jakości skóry welurowej oraz cordury, dodatkowo wzmocnione podszewką wełnianą. Optymalnie twarda podeszwa. Świetną przyczepność i stabilne chodzenie po terenie, gwarantuje podeszwa gumowa z bieżnikiem stworzonym w technologii Multigrip. Cholewka z weluru o właściwościach hydrofobowych zawiera wzmacniające wstawki z Cordury?. Dzięki kanałom samoczyszczącym jej właściwości utrzymują się na trudnych nawierzchniach. Amortyzująca poliuretanowa wartstwa oraz skierowanny do przodu obcas, zapewniają wysoką wygodę przez mnóstwo godzin użytkowania. Wkładka wyjmowana Air-Active zapewnia utrzymanie odpowiedniej suchości oraz zapewnia wyśmienite dopasowanie i idealną amortyzację