Tag: MIO


Kamera samochodowa MIO Mivue 538

Kamera samochodowa MIO Mivue 538

Autor : fit kategoria: Polecane produkty

Filmy nagrane za pomocą wideorejestratora MiVue 538 są w jakości Full HD 1920x1080px, z wykorzystaniem kodeka H.264, który wyróżnia się niewielkim rozmiarem plików dla długich nagrań. Obraz zapisany w ten sposób jest za każdym razem przejrzysty i w odpowiedniej jakości, nawet przy słabym oświetleniu. Szerokokątna kamera o kącie widzenia 130? bez martwej strefy nagra filmy w 1080p Full HD. Z oprogramowaniem MiVue Manager oglądniesz zapisane materiały wraz z analizą ruchu na mapie i wstrząsów na diagramie. Będziesz Mógł też porządkować nagrane filmy oraz łączyć albo dzielić nagrane wideo aby potem udostępnić je w społecznościowych serwisach wprost z aplikacji.

 Kamera samochodowa MIO Mivue 638 Touch DR GPS

Kamera samochodowa MIO Mivue 638 Touch DR GPS

Autor : tent kategoria: Polecane produkty

Kamera samochodowa MiVue 638 Touch DR GPS posiada też wbudowany odbiornik GPS, który w sposób automatyczny zapisuje Twoją lokalizacje na materiale wideo jak również inne parametry jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i szybkość jazdy. Nagrania, które odtworzysz mogą jednakże nie muszą zawierać tych danych - wybór należy do Ciebie.

MIO Mivue 568 DR GPS

MIO Mivue 568 DR GPS

Autor : jacket kategoria: Polecane produkty

W momencie, gdy nastąpi drogowe zdarzenie będziesz mógł prędko wymontować MIO MiVue 568 DR GPS z samochodu i zastosować tryb fotograficzny Żeby wykonać zdjęciową dokumentację z wypadku i jego okoliczności. Nagrane materiały swobodnie odtworzysz na telewizyjnym ekranie lub monitora, wystarczy skorzystać z wbudowanego wyjścia HD. Z oprogramowaniem MiVue Manager odtworzysz zapisane materiały wraz z analizą ruchu na mapie i wstrząsów na diagramie. Będziesz Mógł również porządkować zapisane filmy jak również łączyć lub dzielić nagrane wideo Żeby potem udostępnić je w serwisach społecznościowych wprost z aplikacji.

Namiot turystyczny Tatra 2 4.000 Coleman

Namiot turystyczny Tatra 2 4.000 Coleman

Autor : tent kategoria: Polecane produkty

Model Tatra 2 przeznaczony jest na ekspedycj, rewelacyjnie sprawdza się w górach czy na przestrzeniach nieosłoniętych. Odporna całość wyróżnia się oprócz tego podwyższonym parametrem odporności na wodę (tropik 4000 mm), wytrzymałym materiałem w technologii Ripstop czy funkcjonalnym przedsionkiem. Namiot serii Adventure, jakiego wyjątkowa konstrukcja nośna formuje z niego jeden z najstabilniejszych i bardzo dobrze znoszących intensywne podmuchy wiatru namiotów z kolekcji firmy Coleman.