Tag: Orbitreki


inCondi ET500i Insportline

inCondi ET500i Insportline

Autor : fit kategoria: Polecane produkty

Komputer z wyświetlaczem LCD oraz szereg przydatnych funkcji, wzmacnia atrakcyjność trenażera eliptycznego Insportline inCondi ET500i . Wyświetlacz pokazuje wszystkie niezbędne informacje: czas, prędkość, odległość, oraz spalone kalorie. Sprzęt proponuje 12 programów zarówno dla początkujących użytkowników (4 programy), średnio-zaawansowanych (4 programy) i zaawansowanych (4 programy). Programy płynnie dopasowują się do obciążenia i utrzymują wskazane tętno, co prowadzi do większej wydajności w czasie ćwiczeń. Urządzenie ma możliwość regulacji uchwytów i pedałów, dzięki czemu dopasujesz je do swoich rozmiarów i wykonasz lepszy trening. Ma nośność 150 kg. Dzięki tym wspaniałym właściwościom trenażer Insportline inCondi ET500i stał się bardzo popularny na rynku fitness.

Orbitrek magnetyczny inCondi ET600i Insportline

Orbitrek magnetyczny inCondi ET600i Insportline

Autor : fit kategoria: Polecane produkty

Możliwości i programy: - Quick Start (szybki start) z ustawienia ciągłego obciążenia, - 12 predefiniowanych szkoleniowych programów o rozmaitych profilach tras; - Program do sprawdzania tętna (HRC); - Program sterowania mocy (W); - GYM Center - Ira: ustawienie realistyczną drogę przez Google Earth i Street View i wybór ulubionych utworów, następujący przebieg tras elewacji Duty; - Umiejętność dzielenia się osiągnięciami na Facebooku i Twitterze; - Historia

inCondi ET60i Insportline

inCondi ET60i Insportline

Autor : fit kategoria: Polecane produkty

Orbitrek Insportline inCondi ET60i zaopatrzony jest w komputer z wyświetlaczem LCD, który posiada 12 programów posiadacza, zarówno dla początkujących użytkowników (4 programy), średnio-zaawansowanych (4 programy) i zaawansowanych (4 programy). Programy płynnie dostosowują się do obciążenia i utrzymują optymalne tętno, co wiedzie do lepszej wydajności w trakcie ćwiczeń. Komputer informuje wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu: czas, prędkość, odległość, tętno, kalorie, pomiar tłuszczu. W uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna. Pomiar tętna jest wykonywany też za pomocą polarowego piersiowego pasa, który mieści się w komplecie. Urządzenie wyposażono w system BeltDrive gwarantujący ciche i sprawne funkcjonowanie.

Orbitrek magnetyczny Sarasota Light Insportline

Orbitrek magnetyczny Sarasota Light Insportline

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Orbitrek inSPORTline Sarasota ma 4 kg zamachowe koło oraz ośmiopoziomową regulację obciążenia. Sam orbitrek waży 33 kg. Sterowanie urządzeniem ma miejsce w szybki i nieskomplikowany sposób, za pomocą wyświetlacza LCD. Komputer przedstawia wiele przydatnych informacji : czas treningu, prędkość, dystans, puls, kalorie. Produkt wyposażony jest w system poziomowania względem podłogi, co zapewnia bezpieczeństwo podczas treningu, nawet na nierównej powierzchni. Orbitrek Sarasota inSPORTline zaopatrzony jest w magnetyczny system hamowania.

 Orbitrek Hulk Zipro

Orbitrek Hulk Zipro

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Wytrzymała struktura jest porządna, ustawianie urządzenia umożliwiają kółka transportowe wbudowane w przedni stabilizator. Magnetyczny system oporu poza niezawodnością, charakteryzuje się też cichą pracą. Dla stworzenia najwybitniej wygodnych warunków do ćwiczeń pokrywa koła zamachowego została specjalnie wyciszona. Hulk Zipro jest orbitrekiem przyjaznym, idealnie dostosowanym do funkcjonowania w warunkach domowych. Trening fitness w zaciszu własnego mieszkania to najlepszy pomysł na poprawienie kondycji, wzmocnienie całego ciała, spalenie kalorii i pozbycie się niepotrzebnych kilogramów. Dokonasz tego z orbitrekiem Hulk Zipro zaprojektowanym, żeby Twój trening domowy miały okazję stać na poziomie najwyższym.

Magnetyczny orbitrek X110 Active York Fitness

Magnetyczny orbitrek X110 Active York Fitness

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Rower eliptyczny X110 Active York Fitness jest znakomicie przystosowany do potrzeb treningu domowego fitness. Orbitrek zaopatrzony jest w komputer pokazujący najbardziej ważne dane dotyczące przebiegu treningu jak również pozwalający na ćwiczenie w oparciu o najwyższą wysokość tętna. Poziomujące stopki pozwalają adekwatnie ustawić orbitrek, a transportowe rolki umożliwiają jego przesuwanie i transportowanie.