Tag: bieg


Mizuno Wave Rider 18

Mizuno Wave Rider 18

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Buty do biegania Mizuno Wave Rider 18 przeznaczone dla neutralnej stopy zagwarantują wspaniałe przetaczanie stopy jak również dużą dynamikę w czasie biegu. Mizuno Wave Rider 18 stosują autorskie technologie materiałowe, dzięki którym buty są niesamowicie małej wagi, a dodatkowo odporne. Grupa druga wykorzystanych technologii to rozwiązania zwiększające płynność i bezpieczeństwo biegu.

Buty Energy Boost W Adidas

Buty Energy Boost W Adidas

Autor : trialman kategoria: Polecane produkty

Buty Adidas Energy Boost to obuwie oddane do biegania po asfalcie i innych utwardzonych nawierzchniach. Segment docelowy to biegaczki o wadze do 80 kg, szukające bardzo wysokiej dynamiki. Informacją ważną jest fakt, że buty są przeznaczone na każdy typ stopy: neutralny, supinujący i pronujący. Wykorzystana pianka EVA wzmacnia konstrukcję podeszwy, dzięki czemu but jest bardzo mocny. Przebiegający od pięty po śródstopie Torsion System chroni stopę przed ruchami skrętnymi, ograniczając w ten sposób prawdopodobieństwo kontuzji. Jest to dosyć istotne dla osób borykających się z kontuzjami stawów skokowych. To są buty właśnie dla takich osób! Długodystansowi biegacze docenią bezszwową cholewkę stworzoną w technologii Techfit rewelacyjnie dostosowywuje się do kształtu stopy, zapewniając maksymalny komfort. Połączony z cholewką język zapobiega jego przesuwaniu się podczas biegania, co eliminuje prawdopodobieństwo obtarć. Podeszwa stworzona jest z trwałej i odpornej na ścieranie gumy.

Bieg Wiosenny 2016

Bieg Wiosenny 2016

Autor : lowell79 kategoria: Wydarzenia

Parkowa Korona Biegów rozpoczyna się w marcu. Rozpoczyna ją Bieg Wiosenny, jakiego dystans wynosi 10 km. W roku 2015 w Biegu Wiosennym, który odbył się już po raz trzeci i rozpoczął Parkową Koronę Biegów, wystartowało około 1200 biegaczy. To największa jak do tego czasu frekwencja całego cyklu. Organizatorzy szacują, że w 2016 roku zostanie pobity ten rekord. Na najbliższy Bieg Wiosenny zapraszamy 13 marca 2016.

Damskie buty biegowe X-Tour 2 W Salomon

Damskie buty biegowe X-Tour 2 W Salomon

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Dynamiczne, damskie buty do biegania gatunku Citytral, które gwarantują świetną przyczepność na rozmaitych nawierzchniach dzięki podeszwie Contagrip. Na pięcie guma odporna na ścieranie. Buty zagwarantują rewelacyjną amortyzację pochłaniając wstrząsy w czasie fazy uderzenia stopy o podłoże. System Sensifit to wspaniałe dopasowanie buta do stopy.

X Śląski Maraton Noworoczny Cyborg

X Śląski Maraton Noworoczny Cyborg

Autor : lowell79 kategoria: Wydarzenia

X Śląski Maraton Noworoczny Cyborg w Parku Śląskim w Chorzowie