Tag: buty zimowe


Buty zimowe damskie Durand Polar WP European Made Keen

Buty zimowe damskie Durand Polar WP European Made Keen

Autor : tent kategoria: Polecane produkty

Pogoda może być okropna. Istotne, żeby być na to przygotowanym. Podwójnej grubości izolacja KEEN.WARM, trójwarstwowa podeszwa z technologią THERMAL HEAT SHIELD oraz cholewka zapewniają, że żadna zima nie będzie dla Ciebie problemem. Buty zimowe damskie Durand Polar WP European Made Keen mają odporna na wodę oddychająca membrana KEEN.DRY oraz podwójna podeszwa z profilem antypoślizgowym. Dla wielu osób może okazać się istotne, że buty wyprodukowano w europejskiej fabryce, korzystając z najlepszej jakości materiałów.

Buty Tribute Ltr WS Aku

Buty Tribute Ltr WS Aku

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Buty Tribute Ltr Aku wyposażone sa w wysoką podeszwę Vibram Sendera dostosowaną do urozmaiconego podłoża spotykanego podczas wędrówek. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a nawet zimą Aku Tribute oferują stabilność i duży poziom amortyzacji.

Buty trekkingowe męskie Marrone Dakar Trekking Grisport

Buty trekkingowe męskie Marrone Dakar Trekking Grisport

Autor : Podnamiot.info kategoria: Polecane produkty

Trekkingowe buty DAKAR posiadają membranę GRITEX. Okładzina zabezpieczająca GRITEX ochroni przed śniegiem i deszczem, który nie może dostać się do środka dzięki jej strukturze poromerycznej, która nie przepuszcza wody w tym samym czasie odprowadzając pot przez tysiące mikroporów. Twoje stopy pozostaną ciepłe i suche bez względu na to jak zimno i mokro jest na zewnątrz. Oryginalna zabezpieczenie GRITEX gwarantuje komfort, jakiego oczekują Twoje stopy. Zastosowane materiały GRITEX są najważniejszym elementem we wszelkiego typu obuwiu trekkingowym i turystycznym. Bardzo Dobra solidność i wyśmienita odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne gwarantują długi okres użytkowania.