Tag: kamera sportowa


Action Cam Mini HDR-AZ1VB Sony

Action Cam Mini HDR-AZ1VB Sony

Autor : jacket kategoria: Polecane produkty

Kamera Action Cam Mini jest bardzo lekka. Ten smukły, wytrzymały na zachlapanie wodą model jest o jedną trzecią mniejszy od poprzedników i dlatego stawia mniejszy opór w wodzie i na powietrzu. Łatwe jest również nagrywanie: do obsługi kamery Action Cam Mini służą przyciski na jej boku. Można ich używać również w rękawiczkach. Po włożeniu kamery Action Cam Mini do dostarczonej obudowy wodoodpornej uzyskasz fenomenalny obraz na głębokości do 5 metrów. Obudowa zapewnia oprócz tego skuteczniejszą ochronę kamery przy uprawianiu sportów wodnych, takich jak windsurfing czy kajakarstwo. Kamera jest odporna na zachlapanie wodą i spełnia wymogi klasy ochrony IPX4 ? można ją zatem zabrać na cały dzień w góry bez obudowy wodoodpornej i bez obawy o zmienność pogody. Obudowa nie jest też konieczna do instalacji produktu} na statywie.

Kamera Sony Action Cam Mini HDR-AZ1VB

Kamera Sony Action Cam Mini HDR-AZ1VB

Autor : jacket kategoria: Polecane produkty

Kamera Action Cam Mini jest bardzo lekka. Ten smukły, wytrzymały na zachlapanie wodą model jest o jedną trzecią mniejszy od poprzedników i z tego powodu stawia mniejszy opór w wodzie i na powietrzu. Łatwe jest również nagrywanie: do obsługi kamery Action Cam Mini służą przyciski z boku. Można ich używać również w rękawiczkach. Po włożeniu kamery Action Cam Mini do dostarczonej obudowy wodoodpornej uzyskasz pierwszorzędny obraz na głębokości do 5 metrów. Obudowa gwarantuje oprócz tego większą ochronę kamery przy uprawianiu wodnych sportów, takich jak kajakarstwo czy windsurfing. Kamera jest odporna na zachlapanie wodą i wypełnia wymogi klasy ochrony IPX4 ? można ją zatem wziąć na cały dzień w góry bez obudowy wodoodpornej i bez obawy o kaprysy pogody. Obudowa nie jest również potrzebna do instalacji produktu} na statywie.

Kamera cyfrowa GoPro HERO4 Silver Surf

Kamera cyfrowa GoPro HERO4 Silver Surf

Autor : jacket kategoria: Polecane produkty

Wyjątkowa odmiana kamery zawierająca dodatkowe mocowania szczególnie użyteczne przy uprawianiu wodnych sportów. Utrwal swoje najwybitniej ekstremalne przygody przy wsparciu całkowicie nowej HERO4 Silver - pierwszej kamery GoPro z wbudowanym ekranem dotykowym. Sterowanie kamerą, kadrowanie ujęć i reprodukowanie materiału jeszcze nie było nigdy tak łatwe. Nowa odmiana urządzenia przekazuje możliwość nagrywania w profesjonalnej jakości 1080p przy 60 klatkach i w jakości 720p przy klatkach 120. Tryb fotografii przekazuje natomiast do 30 klatek na sekundę przy zachowaniu 12MP. Z dodatkowych opcji znajdujących się w nowym GoPro istnieje możliwość oznaczenia wybranych momentów na nagraniu, edytowania i dzielenia materiałem za wykorzystaniem społecznościowych portali.

Kamera sportowa JVC GC-XA2

Kamera sportowa JVC GC-XA2

Autor : jacket kategoria: Polecane produkty

Produkt skierowany zasadniczo do aktywnych osób oraz wielbicieli ekstremalnych sportów, którzy chcą zarejestrować swoje niezwykłe wyczyny.

Kamera cyfrowa GoPro HERO

Kamera cyfrowa GoPro HERO

Autor : jacket kategoria: Polecane produkty

Nie mniej ważne niż dobry obraz są inteligentne tryby, takie jak QuikCapture, dzięki któremu uruchomisz kamerę i od razu rozpoczniesz nagrywanie, bez straty istotnych sekund. To funkcja, która jest tak ważna, że nie będziesz wierzył, jak mogłeś tak długi czas bez niej się obejść! Z kolei opcja Burst rejestruje serię fotografii szybkiej akcji aż do 5 klatek na sekundę. Taka prędkość sprawia, że nic Ci nie umknie. Funkcja Auto Low Light udoskonali Twoje fotki. Chcesz robić fotografie w każdych warunkach, również nocą i wtedy, gdy oświetlenie zostawia wiele do życzenia. To zrozumiałe, z tego powodu dzięki tej opcji nawet przy słabym oświetleniu Twoje fotografie będą wyraźne! Dzięki trybowi SuperView, kąt widzenia jest tak szeroki, że nic nie umknie z kadru. Tak by bez problemu filmować zarówno rowerowe wyprawy, wyczyny na wodzie czy skoki ze spadochronem.