Blog martens


Salomon Motion Fit Whitecliff GTX Jacket W

Salomon Motion Fit Whitecliff GTX Jacket W

Autor : martens kategoria: Sprzęt turystyczny

Kurtka Salomon Whitecliff GTX Jacket W ma komplet wszechstronnych kieszeni. Podszyte ciepłym mikropolarem kieszenie znajdujące się po bokach pozwalają prędko zagrzać zmarznięte dłonie. W jednej z nich znajdziesz haczyk, dzięki któremu na pewno nie zgubisz swoich kluczy, w drugiej zaś mikrofibrę do szyb gogli . Kurtka zawiera funkcjonalne wewnętrzne kieszenie jak również kieszeń na karnet. Mankiety wewnętrzne z otworami na kciuki zapobiegają podwijaniu się rękawów, a śniegowy pas ochrania przed dostawaniem się śniegu pod kurtkę i zabezpieczy przed podmuchami lodowatego wiatru. Ocieplany kaptur z daszkiem przystosowany jest do nałożenia na kask narciarski. Gdy wystąpi taka potrzeba można go w całości wypiąć. Regulacja w 3 płaszczyznach ułatwia dostosowanie i gwarantuje stabilne trzymanie w czasie silnego wiatru. Wywietrzniki pozwalają utrzymać najlepszą temperaturę zarówno w zimny poranek, a także w słoneczne południe, gdy na stoku jest coraz cieplej.

Kurtki 3w1, czy nie brzmi to znajomo?

Kurtki 3w1, czy nie brzmi to znajomo?

Autor : martens kategoria: Turystyka - informacje

Ich popularność ciągle się zwiększa. Na rynku pojawiają się nowe modele. Czym są kurtki 3w1? Nazwa 3w1 mówi o tym, że kurtki te powinny być wielozadaniowe, niczym narzędzie wielofunkcyjne ukryte pod kształtem scyzoryka.

Pliki Shp gaz

Pliki Shp gaz

Autor : martens kategoria: Usługi

Polska Spółka Gazownictwa już od kilku lat wymaga od wykonwców dostarczania plików shape wraz z dokumentacją powykonawczą. Często wykonawcy oczekują od geodetów, aby to oni dostarczali plik shp wraz dokumentami geodezyjnymi. Jednak plik shape muszą się zgadzać z dokumentacją powykonawczą. Czym są pliki shp i co Państwu proponuję?

Bieg Wiosenny 2016

Bieg Wiosenny 2016

Autor : lowell79 kategoria: Wydarzenia

Parkowa Korona Biegów rozpoczyna się w marcu. Rozpoczyna ją Bieg Wiosenny, jakiego dystans wynosi 10 km. W roku 2015 w Biegu Wiosennym, który odbył się już po raz trzeci i rozpoczął Parkową Koronę Biegów, wystartowało około 1200 biegaczy. To największa jak do tego czasu frekwencja całego cyklu. Organizatorzy szacują, że w 2016 roku zostanie pobity ten rekord. Na najbliższy Bieg Wiosenny zapraszamy 13 marca 2016.

X Śląski Maraton Noworoczny Cyborg

X Śląski Maraton Noworoczny Cyborg

Autor : lowell79 kategoria: Wydarzenia

X Śląski Maraton Noworoczny Cyborg w Parku Śląskim w Chorzowie